Menu
Your Cart

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Aşağıdaki Gizlilik Politikası  www.cicihali.com web sitesinde sizlerden talep edilen bilgilerin saklanması ve kullanılmasına ilişkin açıklamaları içermektedir.

Siteyi ziyaret eden Kullanıcılarımız, aşağıdaki maddeleri kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar.

Bu Gizlilik Politikası sadece www.cicihali.com üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir ve sadece CİCİ HALI bünyesinde kullanılmaktadır.

CİCİ HALI, üyelik formları ile aldığı bilgileri, üyenin haberi ya da talimatı olmadan, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmaz, faaliyeti dışında hiçbir gerekçe ile ticari amaçla kullanmaz ve satmaz.

CİCİ HALI, Kullanıcının kişisel bilgilerini (isim, e-mail adresi, telefon numarası ve posta adresi), mali bilgilerini (örneğin kredi kartı numaraları); Sitede yayınlanan ürün ve hizmetleri sunmak, siparişleri almak, ödemeleri gerçekleştirmek, gerektiğinde Kullanıcı ile irtibata geçmek amacıyla kullanmaktadır. (Kullanıcılarımız söz konu duyurulardan- tanıtımlardan haberdar olmak istemezler ise, info@junglesworld.com adresine e-mail göndererek istedikleri zaman bu uygulamayı durdurabilirler.)

Kullanıcının verdiği tüm bilgilere sadece Kullanıcının kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Kullanıcı değiştirebilmektedir.

Bir başkasının bu bilgileri görmesi/ulaşması ve bunları değiştirmesi imkansızdır.

CİCİ HALI Kullanıcı bilgilerini, ancak resmi makamlarca talep edilmesi durumunda ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara bildirmek zorunda olduğu durumlarda açıklayabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, hiçbir şekilde www.cicihali.com sunucularında tutulmamaktadır.

Siteden alışveriş yapan Kullanıcıların güvenliğini korumak amacıyla, ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.cicihali.com ara yüzü üzerinden Kullanıcının bilgisayarı ve banka arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Sitenin güvenli sunucu yazılımı (SSL), güvenli ticari işlemler için mevcut olan en iyi yazılımlardan biridir.

Kullanıcılar istedikleri zaman siteye giriş yaparak kullanım şartnamesi ve koşullarını okuyabilirler.

www.cicihali.com’da toplanan Kullanıcı bilgileri; Şirket yapısında meydana gelebilecek değişiklik (Şirketin organizasyonel yapısındaki değişiklik, satılması veya başka bir şirketle birleşmesi) durumunda, üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.

CİCİ HALI, Gizlilik Politikasında kısmen ya da tamamen değişik yapabilir. Bu değişiklikler site üzerinde de düzeltilecektir. Değişiklikler Sitenin ana sayfasında ve e-posta yoluyla Kullanıcılara duyurulabilir. Siteyi kullanmaya devam eden Kullanıcılar, Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikleri kabul ettiğini beyan etmiş olur.